بانی مدرسه

نظم و استقامت

طرح سواء السبیل

طرح سواء السبیل

جایگاه طلبه

طالب علم دین از دیدگاه قرآن و روایات

گزارش پیاده روی

مطالعه موفق


شهادت حضرت معصومه سلام الله علیها تسلیت باد

   چاپ        ارسال به دوست

مدیر حوزه های علمیه در بازدید از مدرسه حقانی
مدیر حوزه های علمیه در بازدید از مدرسه حقانی:

مدرسه حقانی مثل یک نگین با هویت نخبگانی باید بدرخشد

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

حضرت آیت الله اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، غروب پنجشنبه 19 فروردین با حضور در مدرسه حقانی ضمن بازدید از بخشهای مختلف این واحد آموزشی و دیدار با جمعی از مسئولین و اساتید مدرسه به بیان مسائلی در مورد مدرسه حقانی و امور جاری حوزه‌های علمیه پرداختند؛ که در ادامه بخشهایی از بیانات ایشان به خدمت مخاطبین ارجمند سایت ارایه می گردد.

- از خدمات و تلاشها و مجاهدتهای مدیر محترم مدرسه و همکاران ایشان در سال قبل سپاسگزارم و آرزومندیم که در سال جدید انشاءالله مجموعه دوستان و کارگزاران مدرسه، استادان و همکاران و طلاب عزیز بتوانند مسیر رشد و تعالی و ارتقای بهتر و بیشتری را بپیمایند.

- این مدرسه به یک سابقه‌ی بسیار درخشان و پیشینه‌ی پرفروغ و پر بار، تکیه داده است. این تکیه گاه تاریخی و سابقه‌ی روشن پشتوانه‌ی خوبی برای امروز و آینده‌ی مدرسه است. مشروط به آنکه این پیشینه را بشناسیم؛ واکاوی کنیم و از نقاط قوت آن بهره بگیریم و اگر کاستی‌هایی هست آن را جبران و ترمیم کنیم. اما اصل این پیشینه و سابقه، پشتوانه مهمی برای حرکت است و باید آن را قدر دانست.

- توجه شود نام و نشان و برند اینجا باید محفوظ بماند. اینجا برند نخبگانی بوده است. نام نشان نخبگانی باید محفوظ بماند. اصلا از معیارهای کیفی کوتاه نیایید، بلکه سال به سال بالاتر رود. اصلا از شاخص‌های کیفی مدرسه حقانی کوتاه نیایید. مثل یک نگین با هویت نخبگانی باید بدرخشد . حتما حفظ کنید. هم در جذب و پذیرش هم در تربیت و هم در خروجی حوزه باید خود را نشان دهد. هم در متن حوزه و رشته‌های متعدد باید آینده دار باشد و خود را نشان دهد. تراز اینجا پایین نیاد.

حجت الاسلام والمسلمین آقای زادحسینی، مدیر محترم مدرسه هم ضمن خیر مقدم، از مجموع فعالیت های مدرسه گزارشی ارائه کردند.
٠٩:١٩ - دوشنبه ٣٠ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ٤١٨٢٧١    /    تعداد نمایش : ١٠٨خروج