بانی مدرسه

نظم و استقامت

طرح سواء السبیل

طرح سواء السبیل

جایگاه طلبه

طالب علم دین از دیدگاه قرآن و روایات

گزارش پیاده روی

مطالعه موفق


مراسم تجلیل از برترین های پژوهش - چهار منتخب از مدرسه حقانی 

   چاپ        ارسال به دوست

آیین تجلیل از برترین های پژوهشی
کسب رتبه های برتر توسط مدرسه حقانی در این مراسم

گزارشی از نخستین آیین تجلیل از برترین های پژوهشی مدارس سطح یک استان قم


آیین نکوداشت هفته پژوهش و تجلیل از برترین های پژوهشی مدارس علمیه سطح یک استان قم پنجشنبه 2 دیماه در سالن همایش های مدرسه عالی دارالشفا و با حضور قائم مقام مدیر حوزه های علمیه و معاون پژوهش حوزه برگزار شد.

گزارش تصویری

در این مراسم و در حضور مسئولین حوزه های علمیه، یک مدیر به نمایندگی از مدیران مدارس (حجت‌الاسلام زاد حسینی)، یک معاون پژوهش به نمایندگی از معاونان پژوهش مدارس(مدرسه شهیدین)، 2 استاد به نمایندگی از اساتید پژوهش (استاد آذربایجانی از مدرسه حقانی و استاد محقق فر از صدوقی 5) و 2 طلبه پژوهشگر به نمایندگی از طلاب برتر( از مدرسه رشد و معصومیه)، پشت تریبون آمده و به طرح دغدغه های خود به بیان نظرات، ایده و مشکلات پژوهش در مدارس پرداختند. بدین ترتیب مدرسه حقانی بیشترین سخنران را در بین مدارس داشت.

در پایان این آیین، در 5 رشته ی مدرسه، معاونت پژوهش، استاد پژوهش، طلبه پژوهشگر و کتابدار، از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد. با توجه به رزومه و سوابق متعدد بررسی شده از طرف مرکز امور مدارس و در رقابت بین 52 مدرسه، استاد آذربایجانی به عنوان استاد پژوهش، آقای سیدمحمدمهدی یحیی زاده به عنوان طلبه پژوهشگر  و مدرسه حقانی به عنوان مدرسه و معاونت پژوهش مدرسه، جزء منتخبین برتر مدارس قرار گرفتند.  در این قسمت هم مدرسه حقانی با 4 برگزیده حائز بیشترین عناوین برتر شد.

این موفقیت را به منتخبین و عموم اساتید و طلاب مدرسه حقانی تبریک عرض می نماییم.
١٣:٣٣ - يکشنبه ٥ دی ١٤٠٠    /    شماره : ٤١٩٤١٧    /    تعداد نمایش : ٣٥خروج